Banesë me qira
280.00 €

  • Adresa: Muharrem Fejza, Mati, Prishtinë
Publikuar me 13.01.2021
Është shikuar 21 herë
 

Ofrohet per qira banesa ne lagjen Mati 1 rruga Muharrem Fejza afer institutit Gjygjsor dhe posedon:

Sallon.
Dhome gjumi dopio.
Dhome gjumi 2 kreveta.
Banjo.
Teras.
Kati i dyte me lift.
100m2

Qmimi:280 euro

Per me shum info:
+383 49 759 581 | viber | whatsApp |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati