Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com së bashku me faqen në Facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
300.00 €

  • Rr Holger Petersen, Mati, Prishtinë
Publikuar me 27.01.2021
Ndryshuar me 27.01.2021
Është shikuar 16 herë
 

Sallon i madh ● Dy dhoma ● Banjo ● Wc ● Kuzhinë e kompletuar
● Shpajz (depo) ● Koridor ● Ballkon
E kompletuar me gjitha pajisjet
Garazha: Parking i personalizuar
Adresa: Holger Petersen (afër EULEX-it, mbrapa Klinikes së Gjinekologjisë)
Sipërfaqe: 103 m2
Kati: III, posedon lift

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati

-->