Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com së bashku me faqen në Facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
200.00 €

  • , Mati, Prishtinë
Publikuar me 27.01.2021
Është shikuar 219 herë
 

ID: 10388
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Mati
Sipërfaqe: 40 m²
Dhoma: 1
Banjo: 1

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati

-->