Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com së bashku me faqen në Facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
350.00 €

  • , Mati, Prishtinë
Publikuar me 22.02.2021
Është shikuar 19 herë
 

Leshohet banesa me qira te Mati 1, te Loriano. Banesa ka 85 m2 dhe gjendet ne katin e 5-te me lift.

Posedon:

2 Dhoma Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmimi: 350 Euro
C255

Për më shumë oferta klikoni në websajtin tonë WWW.AGJENCIONIUNION.COM

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati

-->