Lokali në shitje
75000.00 €

  • Adresa: Ukshin Kovaçica, Mati, Prishtinë
Publikuar me 05.12.2018
Është shikuar 88 herë
 

Shitet lokali ne lagjen Mati 1
Rruga Ukshin Kovaçica
Siperfaqe 53.17m2
Lokali eshte i pershtatshme per veprimntari te ndryshme dhe posedon te gjithe

dokumentacionin e nevojshem
Cmimi 75.000€(i diskutueshem)
Tel.viber
+38343717748
+38343717747
E-1747

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati