Banesa në shitje
800.00 €

  • Adresa: , Matiqan, Prishtinë
Publikuar me 04.03.2019
Është shikuar 87 herë
 

Shiten 4 banesat në Matiqan, përball shkollës Mileniumi III.
Banesat shiten nga i njëjti pronar, dhe marrëveshja bëhet tek noteri!

Banesa në katin e parë ka 81.9 m2:

Sallon+Kuzhinë
2 Dhoma gjumi
Banjo
Ballkon
Koridor
Depo

Banesa në katin e dytë ka 90.8 m2:

Sallon+Kuzhinë
2 Dhoma gjumi
Banjo
Ballkon
WC
Koridor


Banesa në katin e tretë ka 75.2 m2:

Sallon+Kuzhinë
2 Dhoma gjumi
Banjo
WC
Ballkon
Koridor

Banesa në katin e katërt ka 48.6 m2:

Sallon+Kuzhinë
Dhomë gjumi
Banjo
Ballkon
Koridor


Qmimi:800 EURO për m2
S84

Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Matiqan