Lokali në shitje
Me marrëveshje

  • Adresa: Rruga , Matiqan, Prishtinë
Publikuar me 28.06.2016
Ndryshuar me 23.12.2016
Është shikuar 156 herë
 

Shitet lokali 70 m2 ne rrugen ne rrugen "Ahmet Korenica" ne lagjen Mati I.
Lokali eshte i pershtatshem per qdo lloje biznesi sepse ne rrethinen ku ndodhet lokali nuk ka asnje lokal per veprimtari biznesi.
Rruga ne te cilen ndodhet lokali ka dalje ne rrugen "Muharem Fejza" dhe ne rrugen "Enver Maloku"
Dendesia e objekteve perreth i jep mundesi per qfaredi lloji te biznesit ne kete lokal.
Qmimi eshte me marreveshje!
Ju mirepresimi!
NNSH "NASA"

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Matiqan