Banesë me qira
250.00 €

  • medresja, Medresja, Prishtinë
Publikuar me 05.05.2022
Është shikuar 28 herë
 

Ofrohet per qira kati i shtepise me hyrje te veqant te Hani Dilit afer medreses Alaudin.

Posedon:
Sallon me kuzhin.
Dhoma gjumi dy.
Banjo.
Teras.
Kati i dyte.

Qmimi:250 euro
Per me shum informata:
+383 49 341 700 viber dhe whatsAPp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Medresja