Banesë me qira
250.00 €

  • hani dilit, Medresja, Prishtinë
Publikuar me 12.07.2022
Është shikuar 19 herë
 

Lëshohet banesa me qira në lagjën Hani i Dilit

– ID:623
– Lokacioni:Hani i Dilit, Prishtine
– Statusi: Me Qira
– Lloji i Pronës: Banesë
– Dhoma:2+1
– Banjo: 1
– Siperfaqe:100m²
– Ballkon: 1
– Cmimi: 250€

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]Leshohet banesa me qera ne lagjen Hani i Dilit, (vetem per familje dhe per periudhe afatgjate) ne rrugen Bajram Bahtiri Prishtine (afer shkolles se mesme Medresja Allaudin).Banesa eshte e pajisur me te gjitha pajisjet shtepiake dhe ka 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndeje, 1 tualet dhe dy ballkona.Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Medresja