Banesa në shitje
88000.00 €

  • Muhaxheret, Muhaxherëve, Prishtinë
Publikuar me 25.08.2022
Është shikuar 22 herë
 

Banesa 73m2 ne shitje te "Muhaxheret" me konkretisht ne kompleksin "S&N Golden Park" zone ideale jetese, banesa ndodhet ne katin perdhes dhe ka kete renditje:
- Dhome dite me kuzhine
- Dhome gjumi
- Banjo
- Shpajz
- Terrase
Banesa eshte e mobiluar me orendi tejet moderne qe ofron nje komforditet te kendshem jetese, shitet ne gjendje te gatshme, kontrata shkon nepermjet avokatit
R3389
049411272, 044917642, ROZI Patundshmeri

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Muhaxherëve