Banesë me qira
300.00 €

  • muhaxher, Muhaxherëve, Prishtinë
Publikuar me 07.06.2022
Është shikuar 15 herë
 

Leshohet banesa me qira ne lagjen e Muhaxhereve ,perballe hotel " AFA".Banesa eshte e renovuar dhe e mobiluar me kete renditje :

-Salloni me kuzhine
-Nje dhome gjumi
-Banjo
-Ballkon
-Koridor
-Kati i 6-te
Cmimi : 300 Euro

Per me shume informacione :
Tel : + 383 49 341 700 Viber + WhatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Muhaxherëve