Banesë me qira
250.00 €

  • muhaxher, Muhaxherëve, Prishtinë
Publikuar me 23.06.2022
Është shikuar 3 herë
 

Leshohet banesa me qira ne lagjen e Muhagjereve .Banesa eshte e mobiluar komplet dhe ploteson te gjitha kushtet per banim .Ka kete renditje :
-Salloni me kuzhine
-Nje dhome gjumi
-Ballkon
-Banjo
-Koridor
-Kati 4
Cmimi : 250 EURO
Per me shume informacione :
TEL : + 383 49 341 700 Viber + WhatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Muhaxherëve