Banesë me qira
300.00 €

  • Muhaxheret, Muhaxherëve, Prishtinë
Publikuar me 09.08.2022
Është shikuar 38 herë
 

Banesa 61m2 me qira te "Muhaxheret" me konkretisht ne kompleksin "Kulla e Verdhe" ndertuar nga "Driloni Kom". Banesa ndodhet ne katin e 8-te me ashensor dhe posedon kete formacion:
- Dhome dite me kuzhine
- Dhome gjumi
- Banjo
- Shpajz
- Terrase

Banesa eshte ne teresi e mobiluar ne gjendje komplet te gatshme shume funksionale ndodhet ne lokacion kyç jetese, ku ka afer te gjitha sherbimet, posedon ngrohje qendrore me sistem privat, leshohet per afat te gjate per çift
R3350
049411272, 044917642, ROZI Patundshmeri

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Muhaxherëve