Banesë me qira
450.00 €

  • Banesë me qira në Bregun e Diellit, qerim1, Muhaxherëve, Prishtinë
Publikuar me 21.09.2022
Është shikuar 4 herë
 

Banesë me qira në Bregun e Diellit, afer Qerimi 1 ▪️me 80m2, kati 1, me nxemje qendrore, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar ne tërësi, si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites,
▪️kuzhinë ndamas,
▪️2 dhomë gjumi,
▪️depo,
▪️Banjo, dhe
▪️Ballkon.
044924900

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Muhaxherëve