Banesë me qira
500.00 €

  • Te Kulla, Muhaxherëve, Prishtinë
Publikuar me 22.09.2022
Është shikuar 9 herë
 

Banesë me qira në lagjen e Muhaxhereve,teKulla.te Beta Comerc.Banesa eshte e mobiluar ne teresi.Banesa leshohet per familjar dhe te huaj.
Kati:3
Sipërfaqe:100 m2
Çmimi i qirasë:500
Renditja:
♦Sallon me kuzhinë
♦3Dhomë gjumi
♦Banjo
♦Ballkon
♦Korridor

Për më shumë informata mund të na beni like faqen tone ne facebook Smart Real Estate, http://bit.ly/2htS4cY , ose mund të na kontaktoni në këtë numër telefoni

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Muhaxherëve