Banesë me qira
200.00 €

  • muhaxher, Muhaxherëve, Prishtinë
Publikuar me 23.09.2022
Është shikuar 94 herë
 

Lëshohet banesa me qira në lagjen e Muhaxhereve .Banesa është e mobiluar në tërësi dhe plotëson kushtet për banim . Brenda ketij kompleksi jane edhe dy banesa te lira me dy dhoma gjumi ne katin 3 dhe 5 . Cmimi : 250 Euro

Renditja:

Salloni me Kuzhinë
Dhome gjumi
Banjo WC.
Koridor.
Ballkon
Kati i 3-të

Çmimi: Qiraja 200 Euro muaji.

Për më shumë informacione :
TEL : + 383 49 341 700 Viber + WhatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Muhaxherëve