Banesë me qira
400.00 €

  • muhaxher, Muhaxherëve, Prishtinë
Publikuar me 23.09.2022
Është shikuar 5 herë
 

Lëshohet banesa me qira në lagjen e Muhaxhereve te Kulla afer Besa Komerc.Banesa është e mobiluar në tërësi dhe plotëson kushtet për banim .

Renditja:

Salloni me Kuzhinë
3 Dhoma gjumi
Banjo WC.
Koridor.
Ballkon
Kati i 3-të

Çmimi: Qiraja 400 Euro muaji.

Për më shumë informacione :
TEL : + 383 49 341 700 Viber + WhatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Muhaxherëve