Banesë me qira
750.00 €

  • Banesë me qira në Aktash, Muhaxherëve, Prishtinë
Publikuar me 24.09.2022
Është shikuar 5 herë
 

▪️Green Luxury Apartment, me 98m2, kati 7 me lift funksional, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar ne tërësi (njëra dhomë e gjumit mobilohet sipas kërkesës së klientit) si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë të dites me kuzhinë,
▪️2 Dhoma gjumi,
▪️2 Banjo, dhe
▪️2 Ballkona dhe
▪️garazh.

044924900

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Muhaxherëve