Banesë me qira
180.00 €

  • , Muhaxherëve, Prishtinë
Publikuar me 24.09.2022
Është shikuar 173 herë
 

Lëshohet shtepia me sistem banesor me qira ne lagjen e muhaxhereve

– ID:856
– Lokacioni:lagjia e muhaxhereve, Prishtine
– Statusi: Me Qira
– Lloji i Pronës: Banesë
– Dhoma:gasoniere
– Banjo: 1
– Siperfaqe:36m²
– Ballkon: 1
– Cmimi: 180€

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Leshohet gasonjere/shtepi me sistem banesor me hyrje te veqant me qira e cila posedon 36m2 e mobiluar tersisht e pershtatshme per qifte ne lagjen e Muhaxherve afer ambasades Zvicrrane dhe hotel Afa .

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Muhaxherëve