Banesë me qira
350.00 €

  • Banesë me qira mbi shkollen Sami Frasher, Muhaxherëve, Prishtinë
Publikuar me 26.09.2022
Është shikuar 10 herë
 

Banesë me qira mbi shkollen Sami Frasheri????▪️afer restaurant Rionori, me sistem te veqant te nxemjes shumë ekonomik, me 100m2 ne katin e 2 - pa lift, me kushte shume te mira banimi eshte e mobiluar ne teresi komplet me mobile, (banesa pastrohet komplet si dhe lyhet para se me hi qiragjiu) si dhe ka kete renditje:
▪️Dhoma e dites me kuzhine,
▪️3 dhoma te gjumit,
▪️shpajz dhe
▪️banjo dhe
▪️2 ballkona.
-lokacioni (https://maps.app.goo.gl/3vriW2EadjYQasSY7?g_st=iv)
044924900

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Muhaxherëve