Banesë me qira
430.00 €

  • Te hotel afa, Muhaxherëve, Prishtinë
Publikuar me 24.11.2022
Është shikuar 2 herë
 

Lëshohet banesa me qira 97 m2 – Mahalla E Muhaxherëve

Banesa gjindet përballë “Hotel AFA”

Banesa gjindet në kati e VI dhe ka këtë renditje:

Sallon & Kuzhinë
2 Dhoma gjumi
2 Banjo
1 Depo
1 Terras

Çmimi 430 Euro I Pa Diskutushem + Depoziti I Oblguar

Për më shumë info na kontakntoni në:

+38344403231

Viber & Whatsapp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Muhaxherëve