Banesë me qira
220.00 €

  • Adresa: , Muhaxherëve, Prishtinë
Publikuar me 11.01.2019
Është shikuar 190 herë
 

Leshohet Garsonjera me qira ne Lagjen e Muaxherve . Banesa ka 40 m2 dhe gjendet ne katin e 3-te me lift.
Lirohet me 1.02.2019

Qmimi: 220 Euro
A482

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Muhaxherëve