Banesë me qira
300.00 €

  • Banese me qira, Muhaxherëve, Prishtinë
Publikuar me 24.01.2023
Është shikuar 6 herë
 

anese me qira ne lagjen e Muhaxherve permi parkun e qytetit te busti Isa Kastratit.

Banesa posedon:

Sallon me kuzhin.
Dhoma gjumi dy.
Banjo.
Teras.
Kati i 3.

Qmimi:300 euro
Per me shum informata:
+383 49 764 467 viber dhe whatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Muhaxherëve