Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: , Muhaxherëve, Prishtinë
Publikuar me 15.04.2019
Është shikuar 47 herë
 

Banesë e pa mobiluar.
Salloni dhe kuzhina+ballkon, dy dhoma gjumi, depo, banjo. Kati i 5, Cmimi 250 Euro. Rruga Lordi Bajron (Trio Construction, perballe hotel Afa)

Kontakti: 044 666 074 (Viber-Whatsapp)
aplus.patundshmeri@gmail.com
A+ Real Estate

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Muhaxherëve