Banesë me qira
350.00 €

  • Adresa: , Muhaxherëve, Prishtinë
Publikuar me 15.04.2019
Është shikuar 12 herë
 

Leshoj banesen ne lagjen e muhaxherve, 2 dhoma gjumi, 2 ballkona 1 banjo dhe salloni 45 m, nderrim i ri me dy lifta. Te kulla e muhaxherve , pamjenn nga qyteti kati i 6.E mobiluar

Kontakti: 044 666 074 (Viber-Whatsapp)
aplus.patundshmeri@gmail.com
A+ Real Estate

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Muhaxherëve