Banesë me qira
450.00 €

  • Banesë me qira në Lagjen e Muhaxhereve, Muhaxherëve, Prishtinë
Publikuar me 19.09.2023
Ndryshuar me 20.09.2023
Është shikuar 159 herë
 

Banesë me qira në Lagjen e Muhaxhereve????
▪️Çmimi: 450€????
▪️Tek hotel AFA, mbi ambasaden e Zvicrres, me 90m2, kati 3 - me lift, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites,
▪️kuzhinë ndamas,
▪️2 dhoma të gjumit,
▪️Depo,
▪️Banjo
▪️Ballkon,
Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel ????
044 924 900+ Viber +WhatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Muhaxherëve