Banesë me qira
350.00 €

  • Adresa: , Muhaxherëve, Prishtinë
Publikuar me 17.05.2019
Është shikuar 69 herë
 

Lëshohet banesa me qira në Lagjen e Muhaxherve, përkatësisht tek ‘Kulla e Muhaxherve’’.
Banesa gjendet në katin e 6-të me 2 lifta funksional, e mobiluar në tërësi me mobilje të reja, dhe ka 95 m2.

Posedon:

Sallon(40 m2)
Kuzhinë
2 Dhoma gjumi
Banjo
Balkon
Koridor

Qmimi:350 euro( i diskutueshëm)
A875

Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Muhaxherëve