Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com dhe faqja e facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
300.00 €

  • Adresa: Afer hotel AFA, Muhaxherëve, Prishtinë
Publikuar me 04.09.2019
Është shikuar 385 herë
 

Ofrohet PËR #QIRA Banesë 2 +1 e mobiluar shumë mirë ne lagjen e Muhagjereve, afer Hotel AFA

74 m²│Sallon│2 Dhoma gjumi│Banjo│Kati 3

Banesa është në gjendje shumë të mirë dhe në një pozitë mjaftë të përshtatshme dhe ka afer te gjitha komoditetet,
Banesa ka orientim jug-lindje,

Banesa ka ketë renditje:

- Sallon me kuzhinë,
- 2 Dhoma gjumi
- Koridor
- Ballkon
- Banjo.

Çmimi 300 €/muaj

Për më shumë informata:

✆ 044 69 07 69 [+Viber]
✆ 049 15 25 92

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Muhaxherëve