Banesë me qira
220.00 €

  • Adresa: , Muhaxherëve, Prishtinë
Publikuar me 08.10.2019
Është shikuar 39 herë
 

Leshohet Garsonjera me qira ne Lagjen e Muaxherve . Banesa ka 40 m2 dhe gjendet ne katin e 3-te me lift.

Qmimi: 220 Euro
A482

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Muhaxherëve