Banesë me qira
380.00 €

  • Adresa: Lagja e Muhaxhereve, Muhaxherëve, Prishtinë
Publikuar me 29.11.2019
Është shikuar 76 herë
 

Banesa 84m2 me qira te "Muhaxheret" saktesisht kompleksi "Kulla e Verdhe" fare prane "Kulles se Muhaxhereve". Banesa ndodhet ne katin e 9-te (i parafundit), ndersa ka ket renditje:
- Dhome dite me kuzhine
- 2 Dhoma te gjumit
- Banjo
- Ballkon
- Garazhde

Vlen te ceket se banesa eshte teresisht e mobiluar me stil dhe shije, posedon pamje panoramike nga qyteti i Prishtines (te pa penguar), ngrohje qendrore me sistem privat (kalda), ashensor 24h, kamera sigurie 24h. Shume e pershtatshme per familjare ose nderkombetar me qendrim afatgjate, depoziti eshte i obliguar
R640
Informata me shume:
+38349411272, Facebook: Rozi Patundshmeri

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Muhaxherëve