Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: afer hotel AfA, Muhaxherëve, Prishtinë
Publikuar me 29.11.2019
Është shikuar 338 herë
 

Banesë me qira ne lagjen e Muhaxherve, afer hotel AfA. gjendet ne katin 4 me lift dhe eshte komplet e mobiluar. Lëshohet per familjarë.

Posedon:

- Sallon me kuzhinë
- Një dhomë gjumi
- Banjo, ballkon

Çmimi: 250

Tel. ☎

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Muhaxherëve