Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com dhe faqja e facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: Isa Kastrati, Muhaxherëve, Prishtinë
Publikuar me 12.02.2020
Është shikuar 206 herë
 

Banes me qira ne qender te parku i qytetit.

Banesa gjindet me saktesisht te life fitnes.

Posedon:
*Sallon+kuzhin.
*Dhoma gjumi 2.
*Banjo.
*Taras.
*Kati 5 me lift.

Qmimi:250euro.

Tel+383 49 75 95 81
Viber+whatsApp.

Facebook:Goldenpatundshmeri.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Muhaxherëve