Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: Te busti isa kastrati, Muhaxherëve, Prishtinë
Publikuar me 29.05.2020
Është shikuar 232 herë
 

Ofrohet PËR #QIRA Banesë 2+1 e mobiluar shume mire
te busti i "Isa Kastratit" ne lagjen e Muhaxhereve

60m²│Sallon│ Dhomë gjumi│Banjo│Kati 2(me lift)

Banesa është në gjendje shumë të mirë dhe në një pozitë mjaftë të përshtatshme dhe ka afer te gjitha komoditetet,

Banesa ka ketë renditje:

- Sallon me kuzhinë,
- 2 Dhoma gjumi
- Koridor
- Ballkon
- Banjo.

Çmimi 250 €/muaj plus depozita

Për më shumë informata:

✆ 044 69 07 69 [+Viber]
✆ 049 15 25 92

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Muhaxherëve