Banesë me qira
Është dhënë!

  • Adresa: , Muhaxherëve, Prishtinë
Publikuar me 20.11.2020
Ndryshuar me 24.11.2020
Është shikuar 43 herë
 

Banesa gjendet në lagjen e Muhaxherve. Banesa ndodhet në fundit, është e mobiluar pjesërisht, posedon ngrohje qendrore me rrymë. Banesa gjendet në një lokacion mjaftë të qetë dhe të përshtatshëm për banim dhe gjithashtu është e përshtatshme edhe për zyre. Sipërfaqja: 94m2. Çmimi: 400euro.
Banesa posedon:
|3 Hapësira pune
|1 Banjo
|1 Ballkon

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Muhaxherëve