Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com së bashku me faqen në Facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
300.00 €

  • Parku i qytetit, perball Parkut, Muhaxherëve, Prishtinë
Publikuar me 23.02.2021
Është shikuar 21 herë
 

Banese me qera tek Parku i Qytetit, perball Parkut #2322
Banesa ndodhet ne katin VI
Siperfaqja e baneses eshte 93m2
Qmimi i Baneses eshte: 300 euro
Banesa ka kete renditje:
- 1 Sallon me kuzhine,
- 2 dhoma gjumi,
- 1 Banjo,
- ballkon,
- Nxemje qendrore me rryme,
- lift,
Ne qmim hyjne shpenzimet e ujit dhe mbeturinave.
Per cdo informat shtese, na kontaktoni:
045319625
recagency.ks@gmail.com

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Muhaxherëve

-->