Shtëpi me qira
Me marrëveshje

  • Ballaban-Liqeni i Batllaves, Orllan, Prishtinë
Publikuar me 09.04.2023
Ndryshuar me 26.08.2023
Është shikuar 1473 herë
 

????️VILLA FAMILY????️
Gjendet buzë liqenit të Batllaves në fshatin Ballaban, me një pamje te mrekullueshme.
Komode dhe te rehatshme.
Të paisura me 2 dhoma gjumi, sallon, kuzhinë, banjo.
Villat posedojnë të gjitha paisjet për përgaditjen e ushqimit, skar, wifi, smart tv etj…

Shijo pamjën, shijo qetësinë

Rezervo tani!
046-123-600

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Orllan