Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: , Qafa, Prishtinë
Publikuar me 11.01.2019
Është shikuar 273 herë
 

Leshohet banesa me qira te Qafa, perball postes. Banesa ka 52 m2 dhe gjendet ne katin e 10-te me lift. Ka nxemje qendrore me termokos.

Posedon:

Dhome gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmimi: 250 Euro
A470

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qafa