Banesë me qira
350.00 €

  • Adresa: , Qafa, Prishtinë
Publikuar me 11.01.2019
Është shikuar 51 herë
 

Leshohet banesa me qira te Qafa, afer Sofrabezit. Banesa ka 75 m2 dhe gjendet ne katin e 2-te me lift.

Posedon:

2 Dhoma Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmimi: 350 Euro
A335

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qafa