Banesë me qira
500.00 €

  • Qafa, Qafa, Prishtinë
Publikuar me 31.08.2023
Është shikuar 49 herë
 

Leshoj banes me qera te qafa, eshte e mobiluar per banim, me gjitha paisjet e reja, me nxemje qendrore
Banesa vlen per vendor, dhe nderkombetar
Qmimi 500€
Depoziti i obliguar
Posedon
Salloni me kuzhin
Dy dhoma gjumi
Banjo koridori terasa
Vajb.049604404

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qafa