Banesë me qira
650.00 €

  • Banesë me qira tek Qafa????, Qafa, Prishtinë
Publikuar me 06.09.2023
Është shikuar 47 herë
 

▪Në kompleksin “Milenium” afër Kafeve të Vogla, kati 4 me 2 lifta funksional, me 120m2, me kushte shumë të mira banimi, nxemja Qendrore klimatizim me mundesi perdorimi Vere/Dimer, e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️3 Dhoma gjumi,
▪️Depo,
▪️2 Banjo dhe
▪️Ballkon.
+ Garazh.
Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel ????
+383 44 599 989+ Viber +WhatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qafa