Banesë me qira
350.00 €

  • Banesë me qira tek Qafa????, Qafa, Prishtinë
Publikuar me 09.09.2023
Është shikuar 33 herë
 

Banesë me qira tek Qafa????
▪️Çmimi: 350€????
▪️mbrapa Kafeve te Vogla, te IP PETROL, me 70m2 kati 6-me lift, komplet e RENOVUAR me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhine,
▪️dhomë të gjumit,
▪️shpajz,
▪️banjo dhe
▪️ballkon.
+38343835299

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qafa