Banesë me qira
350.00 €

  • , Qafa, Prishtinë
Publikuar me 12.09.2023
Është shikuar 34 herë
 

ID: 54858
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Qafa
Sipërfaqe: 90 m²
Dhoma: 2
Banjo: 1
Kati: 3
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet banesë per Qira ne qender te Qafa, me kushte shum te mira banimi. Banesa gjendet afer marketit “Albana”, ka nje siperfaqe prej 90m2 dhe gjendet ne katin e 3-të, është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 dhoma gjumi | ballkon | banjo |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qafa