Banesë me qira
300.00 €

  • Banesë me qira te Qafa????, Qafa, Prishtinë
Publikuar me 13.09.2023
Është shikuar 53 herë
 

Banesë me qira te Qafa????
▪️ Çmimi: 300€
▪️Në Rrugën e UÇK-së, te market Albana, me 80m2 kati 5 pa lift, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar në tërësi, si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e ditës me kuzhinë,
▪️2 dhoma gjumi,
▪️Banjo, dhe
▪️Ballkon.
Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel ????
044 449 403 + Viber +WhatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qafa