Banesë me qira
350.00 €

  • qafa, Qafa, Prishtinë
Publikuar me 14.09.2023
Është shikuar 71 herë
 

Banese me qira ne qender te Qafa afer kafeve te vogla.
Banesa posedon:
Sallon me kuzhin.
Dhome gjumi.
Banjo.
Teras.
Kati i 6 me lift.
Qmimi:350euro.
Per me shum informata:
+383 49 341 700 viber dhe whatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qafa