Banesë me qira
500.00 €

  • Meto bajraktari, Qafa, Prishtinë
Publikuar me 15.09.2023
Është shikuar 17 herë
 

Banesë moderne me qira te Qafa????
▪️Çmimi: 500€????
▪️Perball shkollës Meto Bajraktari, me 70m2 kati 6 me lift funksional, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhinë
▪️2 dhoma gjumi,
▪️Banjo, dhe
▪️Ballkon.
Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel ????
048 696 970

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qafa