Banesë me qira
500.00 €

  • Banesë moderne me qira te Qafa????, Qafa, Prishtinë
Publikuar me 15.09.2023
Është shikuar 66 herë
 

▪️Perball shkollës Meto Bajraktari, me 70m2 kati 6 me lift funksional, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhinë
▪️2 dhoma gjumi,
▪️Banjo, dhe
▪️Ballkon.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qafa