Banesë me qira
300.00 €

  • , Qafa, Prishtinë
Publikuar me 18.09.2023
Është shikuar 39 herë
 

ID: 60960
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Qafa
Sipërfaqe: 96 m²
Dhoma: 2
Banjo: 1
Kati: 1
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet për Qira Banesë 2+1 te Qafa, me kushte shumë te mira per banim. Banesa ka siperfaqe prej 94m2, dhe gjendet afer shkolles Meto Bajraktari, banesa është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Korridor | Ballkon |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qafa