Banesë me qira
300.00 €

  • Banesë me qira tek Qafa????, Qafa, Prishtinë
Publikuar me 18.09.2023
Është shikuar 80 herë
 

Banesë me qira tek Qafa????
▪️Çmimi: 300€????
▪️Banesa është e lirë nga data 1 Tetor, rezervimi mund të bëhet paraprakisht.
▪️Afër shkollës Meto Bajraktari, me 80m2, kati 1, me sistem të ngrohjes qendrore, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar ne tërësi, si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e ditës me kuzhinë,
▪️2 Dhoma gjumi,
▪️Banjo, dhe
▪️Ballkon.
+38343835299

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qafa