Banesë me qira
300.00 €

  • Banesë me qira tek Qafa????, Qafa, Prishtinë
Publikuar me 18.09.2023
Është shikuar 27 herë
 

▪️Banesa është e lirë nga data 1 Tetor, rezervimi mund të bëhet paraprakisht.
▪️Afër shkollës Meto Bajraktari, me 80m2, kati 1, me sistem të ngrohjes qendrore, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar ne tërësi, si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e ditës me kuzhinë,
▪️2 Dhoma gjumi,
▪️Banjo, dhe
▪️Ballkon.

Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel ????
044 449 403

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qafa