Banesë me qira
425.00 €

  • , Qafa, Prishtinë
Publikuar me 18.09.2023
Është shikuar 6 herë
 

ID: 65169
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Qafa
Sipërfaqe: 105 m²
Dhoma: 2
Banjo: 1
Kati: 1
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per qira banesë 2+1 ne Qafa, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne Rr.”Perandori Dioklecian”, afër Raiffeisen Leasing, ka nje siperfaqe prej 105m2 dhe gjendet në katin e parë, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Ballkon |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qafa